bootstrap responsive templates

ŚCIANY DREWNIANE

propozycja pięknych ścian wykonanych z różnych materiałów drewna, kawy, metalu. Niesokończona ilość kolorów oraz wzorów przy czym najlepsza dla środowiska naturalnego.
Deski postarzane dostępne w naszej ofercie to sposób na oryginalne i najwyższej jakości wykonanie dekoracji ścian Twojego domu czy biura. Jesteśmy otwarci na pomysły i ciekawe realizacje, dlatego chętnie działamy zarówno w mieście Białystok, jak i w innych regionach.

Ściany wykonane z drewna

to wyjątkowy sposób na oryginalne, ciepłe i przytulne wykończenie wnętrza. Wykorzystanie drewna na powierzchni ścian pozwala odmienić wystrój i odejść od klasycznych rozwiązań jak farby czy tapety, dodając pomieszczeniom elegancji i szyku.


Drewno w aranżacji wnętrz to niezwykle wdzięczny materiał, bowiem można wykorzystać go na wiele sposobów. Być może drewniane deski na ścianach przywodzą na myśl babciną boazerię, jednak zapewniamy, że nasze rozwiązania pomogą zmienić to zdanie! Materiał ten pozwala stworzyć klimatyczny salon, kuchnię a nawet łazienkę, a deski ścienne wykonane z wykazujących większą twardość i odporność rodzajów drewna gwarantują satysfakcję.


Zobacz nasze niezwykłe propozycje ozdobienia ścien, a z pewnością zapragniesz odmienić swoje wnętrze!

© Copyright 2019 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok