best free css templates

PODŁOGI WINYLOWE

to innymi słowy panele podłogowe wykonane z kilku warstw winylu.

Ich forma imituje szerokość deski drewnianej, a przy tym są stosunkowo cienkie. Panele tego rodzaju zyskują na popularności i stają się produktem ekskluzywnym, który sprawdza się doskonale w różnego rodzaju wnętrzach.

Podłogi winylowe

do złudzenia przypominają drewno, dodatkowo wykazują całkowitą wodoodporność, a przy tym są dźwiękochłonne. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy nawet łazienka, wnosząc do nich przytulne ciepło drewna. Podłogi winylowe wzbogacone są w zewnętrzną warstwę ochronną i plamoodporną, dlatego są wyjątkowo odporne na zarysowania czy plamy. Zaletą jaką odznaczają się winyle jest również łatwość ich naprawy za pomocą specjalistycznych preparatów pokrywających np. rysy, które z łatwością odnawiają warstwę ochronną.

podłogi winylowe panele LVT

Panele LVT dla luksusowych wnętrz

Panele LVT to jedna z propozycji dla podłóg, które mają nie tylko spełniać rolę użytkową, ale równocześnie zachwycać elegancją i budować klimat pomieszczenia.

KOLEKCJA LOOM

To właśnie panele winylowe zyskują obecnie na popularności i są chętnie wybierane do pokrycia podłóg w modernistycznych domach, mieszkaniach oraz apartamentach. Sprawdzają się bowiem w każdej przestrzeni, bez względu na metraż. Panele LVT to także doskonałe rozwiązanie materiałowe na posadzki z ogrzewaniem podłogowym.

Katalog Modern Vintage

KOLEKCJA VENOSSA

Podłogi winylowe Adore

Podłogi winylowe

ADORE

Elastyczne panele podłogowe Inspirowane naturà Perfekcyjne dzięki technologii

Kolekcje paneli podłogowych

Luksusowe płytki winylowe Adore Touch (LVT) oraz deski są dostępne w bogatych gamach kolorów, sugestywnych wzorach i teksturach. Wyprodukowane wraz z najnowszymi innowacjami firmy, Adore Touch zawierają system mocowania bez użycia kleju.

Katalog Adore

© Copyright 2019 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok