free css templates

STUDIO LA CASA

to miejsce do dokonania spokojnego, komfortowego wyboru najwyższej jakości produktów.

Studio La Casa przedstawia kolekcje specjalnie wyselekcjonowanych podłóg dębowych zarówno warstwowych jak i litych. 

Świat podłóg drewnianych

Dzięki długoleteniemu doświadczeniu stworzyliśmy unikatowe zestawienie podłóg w którym odnajdą Państwo zarówno desenie o czystym skandynawskim wyrazie, tradycyjnym charakterze jak i bardziej rustykalnym, postarzanym wyglądzie. Wszystkie propozycje w doskonałej jakości.


Kolekcje podłóg Studio La Casa to także niezliczone rozwiązania wzorów podłogowych: wzorów pałacowych, jodełek francuskich i węgierskich, parkietów i desek w różnych rozmiarach. 

Nasza firma proponuje tylko sprawdzone rozwiązania. 

Podłogi drewniane

Dobór podłogi do wnętrza to niełatwe zadanie, bowiem wachlarz możliwości w tej tematyce jest ogromny. Różnorodne materiały czy sposoby wykończenia podłóg mają pomóc stworzyć wyjątkowy charakter aranżacji całego wystroju, a dodatkowo powinny współgrać z klimatem poszczególnych pomieszczeń. Bez względu na to czy pragniesz stworzyć stylowy salon, całe mieszkanie lub biuro, różnego rodzaju podłogi mogą obejmować materiały takie jak deska drewniana czy deska warstwowa, a jej odpowiedni wybór, pozwoli stworzyć wystrój o jakim marzysz.

Wybór podłogi powinien być przemyślany, dlatego dobrze dobrana deska podłogowa będzie doskonałym detalem, który będzie trwały, odzwierciedli gust, a także będzie zgodny z obowiązującymi trendami. W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę desek podłogowych od desek drewnianych, przez lite po warstwowe, dzięki którym Twoje wnętrza zyskają wyjątkowy styl. Posiadamy różnorodne modele o nowoczesnych detalach, dostępne w różnych klasach odporności na ścieranie czy wytrzymałość użytkową.

Z naszymi podłogami urządzisz swój dom i mieszkanie, ale również biuro czy lokale użyteczności publicznej. Działamy głównie w mieście Białystok, jednak chętnie realizujemy projekty z innych rejonów. Zapewniamy kompleksowe doradztwo, autoryzowany montaż podłogi, wykonujemy obmiar gratis, a jako prezent do każdej realizacji załączany ekologiczny zestaw pielęgnacyjny dla Twojej podłogi. Ponieważ wiemy, że o podłogi należy dbać, w ramach naszych usług gwarantowana jest również opieka pogwarancyjna.

Zachęcamy do zapoznanie się z naszą bogatą ofertą.

Podłogi drewniane deska warstwowa

PODŁOGI DREWNIANE - DESKA WARSTWOWA

Podłogi drewniane. Kolekcje specjalnie wyselekcjonowanych podłóg dębowych zarówno warstwowych jak i litych. Czytaj więcej...

deska lita podłogowa

PODŁOGI DREWNIANE - DESKA LITA

Podłogi drewniane z deski litej. Czytaj więcej...

Podłogi laminowane

PODŁOGI - PANELE PODŁOGOWE LAMINOWANE

Panele podłogowe laminowane. Czytaj więcej...

Podłogi winylowe

PODŁOGI - WINYLOWE

Podłogi winylowe. Czytaj więcej...

Drewno od zawsze kojarzy się z długowiecznością oraz trwałością, dlatego jest chętnie stosowane przy wykończeniu wnętrz. Parkiety drewniane w domu to synonim elegancji i naturalności, dlatego na takie podłogi chętnie decydują się osoby, które szukają produktów najwyższej jakości. Parkiety wykonane z drewna pasują do każdego wnętrza i dodają mu indywidualnego charakteru, a ponadto przez wiele lat zachowują swoje pierwotne właściwości, co jest szczególnie ważne przy intensywnej eksploatacji. Nasza firma wykonuje podłogi drewniane dla klientów zamieszkujących miasto Białystok oraz jego okolice, a pełną ofertę produktów można znaleźć w naszym salonie.

Parkiety drewniane – zalety

W naszej ofercie można znaleźć podłogi dostępne w wielu stylach wykończenia, dzięki czemu można je dopasować do wystroju pomieszczeń. Parkiety drewniane wyróżniają się dobrymi parametrami technicznymi i wyjątkowymi walorami estetycznymi, dlatego mogą być uzupełnieniem wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Dlaczego warto zdecydować się na podłogi drewniane w swoim domu? Ponieważ:

  • są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • wykazują się dobrą izolacją akustyczną,
  • pozwalają utrzymać właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniu,
  • są antyalergiczne i antystatyczne,
  • mogą być poddane renowacji,
  • odpowiednia pielęgnacja sprawia, że przez wiele lat zachowują swój pierwotny wygląd,
  • są wyjątkowo stylowe i eleganckie.

Podłogi wykonujemy z najwyższej jakości drewna i dbamy o to, aby parkiety jak najbardziej odzwierciedlały naturalną strukturę desek. W ofercie mamy również drzwi drewniane, które mogą współgrać z wyglądem podłogi, tworząc spójna całość wykończenia pomieszczeń.

Proponowane przez nas parkiety drewniane mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań klienta, dlatego jesteśmy otwarci na realizację nawet nietypowych pomysłów. W ramach współpracy zapewniamy również montaż i fachowe doradztwo w wyborze podłogi oraz sposobie jej pielęgnacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2019 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok