website templates

PODŁOGI DREWNIANE

deska warstwowa

w naszym wykonaniu to doskonały wybór dla każdego kto ceni piękno drewna, wytrzymałość i solidność.

Deska warstwowa

połączenie warstwy szlachetnego drewna z wodoodporną, wysokiej jakości sklejką czyni całość bezpieczną i stabilną – w warunkach o niskiej wilgotności, będzie ona znacznie trwalsza, w podłodze nie pojawią się zbyt duże szczeliny, a deska podłogowa znacznie lepiej utrzyma się na podłożu.


To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią porządne wykonanie i trwałość, a do tego wyjątkowy efekt jakie tworzy we wnętrzach drewno - deski warstwowej po montażu nie sposób odróżnić od deski litej. Takową deskę można również cyklinować, niemniej jednak nowoczesne modele wymagają jedynie odpowiedniej pielęgnacji np. twardym woskiem olejnym, co sprawia, że można się cieszyć piękną podłogą przez wiele lat.

Produkowane na specjalne zamówienia w limitowanych edycjach.

Katalog Bolefloor

Kolekcja Naturals
to linia desek klasycznych dla osób, które lubią harmonię i równowagę oraz potrafią dostrzec piękno natury.

Katalog Polish Floors

Kolekcja Chevron & Herringbone
To linia podłóg dębowych wykonanych z klepki parkietowej. Składa się z klapek ułożonych pod skosem 90°,60°, 45°.

Katalog Polish Floors

PODŁOGI RĘCZNIE POSTARZANE

Deski Warstwowe

Deski warstwowe to stosunkowo nowe rozwiązanie w dziedzinie systemów podłogowych, w którym łączymy estetykę oraz naturalne piękno szlachetnego drewna z odpornym na wilgoć i bardzo trwałym podłożem ze sklejki. Dzięki temu oferowane deski podłogowe wyróżniają się walorami wizualnymi i użytkowymi, a także trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Deski warstwowe to inwestycja na długie lata. Wykonane w systemie warstwowym deski podłogowe można cyklinować, co pozwala na renowację nawet bardzo intensywnie użytkowanej podłogi i przywrócenie jej dawnego blasku. Deska warstwowa jest przeznaczona do szerokiego spektrum zastosowań, jednak najlepiej sprawdza się w przestrzeniach o ograniczonej wilgotności powietrza – mieszkaniach, domach, biurach, wybranych lokalach usługowych. Ułożone w tych przestrzeniach podłogi warstwowe zachwycają estetyką i funkcjonalnością, a także łatwością pielęgnacji.

Deski Podłogowe i Podłogi Warstwowe – Białystok i okolice

Naszą siedzibą jest Białystok. Deski podłogowe oferujemy wraz z usługą montażu. Profesjonalny montaż podłogi podnosi jej trwałość, jednocześnie przekładając się na estetykę wybranego systemu. Nasze deski podłogowe warstwowe doskonale sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych, a także wybranych przestrzeniach użytkowych. Ich walorami możemy cieszyć się wszędzie tam, gdzie ekspozycja podłogi na wilgoć czy szkodliwe oddziaływanie wody jest ograniczona. Deski podłogowe bardzo dobrze sprawdzą się więc w kuchniach, ale nie polecamy ich do łazienek czy toalet, gdzie poza wilgocią podłoga ma styczność z różnego rodzaju detergentami i środkami czyszczącymi. Dzięki swoim parametrom użytkowym podłogi warstwowe bardzo dobrze sprawdzają się także w przestrzeniach pokoi dziecięcych oraz salonach – wszędzie tam, gdzie zależy nam na tym, żeby warstwowa deska podłogowa była przyjemna w dotyku dla bosej stopy.

Klientów zainteresowanych montażem podłogi drewnianej z desek warstwowych zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Deska warstwowa jest produktem dostępnym w wielu wzorach i kolorach, co pozwala tworzyć oryginalne aranżacje dla wszystkich typów wnętrz.

© Copyright 2019 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok

© Copyright 2019 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok