responsive web templates

DESKI TARASOWE

Białystok

Wybierz odpowiednią deskę na Swój taras.

deski tarasowe

Deski tarasowe

Boledeck to propozycja dla tych, którzy również na zewnątrz swojego domu pragną cieszyć się naturalnym pięknem drewna, idealnym kształtem deski tarasowej wykreowanym przez naturę. Thermo jesion o grubości 25 mm. jest perfekcyjnym rozwiązaniem, odpornym na czynniki atmosferyczne, insekty, grzyby. Thermo jesion jako drewno twarde i stabilne będzie służylo przez dziesiątki lat. Jeśli dodamy do tego styl Bolefloor to otrzymamy kolejne wyjątkowe miejsce - tym razem na zewnątrz naszego domu.


Deski tarasowe BoleDeck są wstępnie wykończone w trakcie procesu produkcyjnego poprzez naniesienie jednej warstwy naturalnego oleju OSMO oraz wosku na końcach desek. Po instalacji zaleca się ponowne naniesienie oleju w celu uzyskania trwałej powłoki.

deski tarasowe

Deski tarasowe

Deski z tej gamy produkuje się w procesie ekstruzji i barwi się w masie, dzięki czemu mają bardzo oryginalny wygląd, zbliżony do nieobrobionego drewna. Deski te są łatwe w obróbce jak lite drewno, można je przycinać, nawiercać lub strugać. Ich temperatura dla bosych stóp jest porównywalna z ciepłem drewna egzotycznego. Idealnie sprawdzają się na obrzeżach basenów lub pomostach.

KATALOG - deski tarasowe

Instrukcja montażu

desek tarasowych firmy Silvadec

© Copyright 2023 STUDIO LA CASA - All Rights Reserved   |   Strony Internetowe Białystok